13.11.2011

Koszykarskie emocje

Wczorajszy dzień zaplanowany był troszkę inaczej. Ostatnio co sobotę była sesja, tym razem ze względu na małe problemy zdrowotne i pogodę sesja się nie odbyła. Jednak późnym popołudniem odwiedziłem halę KS Korony na której miejscowe koszykarki rozgrywały mecz z  KU AZS Uniwersytet Śląski. Koronki miały idealny bilans 0 porażek natomiast koszykarki Śląska miały tylko jedną, co wróżyło emocjonujące spotkanie! Pierwsza kwarta potwierdziła emocje gdyż po pięciu minutach gry Korona przegrywała aż 1:11! Obraz gry zmienił się w drugiej kwarcie wygranej przez koronki 25:12, tego prowadzenia już nie oddały i sukcesywnie powiększały swoją przewagę. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem KS Korony 83:45 co sprawia że nadal pozostają niepokonane! Gratulujemy i zapraszamy do poniższej galerii zdjęciowej!